Meeskond õppeaastal 2013/14



Risto Kõiv

Teaduskonnapoolne juhendaja
TTÜ Autotehnika õppetool

Kristjan Maruste

Meeskonna emeriit
TTÜ Mehhatroonika MSc
FEST 09/10/11/12/13




Siim Nõmme

Meeskonna juhendaja
TTÜ Tootmistehnika MSc
FEST10/11/12/13

Siim Hiieväli

Meeskonna kapten
TTK Autotehnika BSc
FEST13




Teet Praks

Meeskonna kapten
 TTÜ Mehhatroonika MSc
FEST12/13

Rainer Lepik

Meeskonna kapten
 TTÜ Mehhatroonika BSc
FEST12/13




Komposiit



Henri Hommuk

Vastutab, valmistab, eelarvestab
TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc
FEST13

Taavi Pärtin

Tootmine, valmistamine
TTÜ Tootmistehnika MSc
FEST13




Marek Lentsius

Tootmine, valmistamine
TTÜ Mehhatroonika MSc

Sander Kolosov

Tootmine
TTÜ Transporditehnika MSc




Juhan Viik

Tootmine
TTK Masinaehitus BSc





Monokokk



Tõnis Väli

CAD
TTÜ Tehniline füüsika MSc
FEST11/12/13

Marek Lentsius

Vormid, FEM
TTÜ Mehhatroonika MSc
 




Anto Mätas

Taustinfo, FEM, valmistamine
TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc

Taavi Pärtin

Testkehad, katsetamine, FEM
TTÜ Tootmistehnika MSc
FEST13




Henri Hommuk

Tootmine
TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc
FEST13





Aerodünaamika



Tõnis Väli

CFD, Esitiiva DRS
TTÜ Tehniline füüsika MSc
FEST11/12/13

Sander Tomson

CFD, aerodünaamika
TTÜ Tehniline füüsika BSc
 




Kristjan Möller

Tiibade konstruktsioon
TTÜ Mehhatroonika BSc

Ardo Kõiv

Tagatiiva DRS
TTÜ Tootmistehnika MSc
FEST12/13




Elekter



Kermo Basov

Juhtmestaja, HV+LV, telemeetria
TTÜ Informaatika BSc

Mario Stepanov

Juhtmestaja, HV+LV, telemeetria
TTÜ Informaatika BSc




Toomas Piirsoo

Juhtmestaja
TTK Elektritehnika BSc
FEST13

Stiven Vesi

CAN, Motec
TTÜ Arvutisüsteemid BSc
 




Elektroonika



Sander Suursalu

Juhtivinsener
TTÜ Elektroonika ja bioonika BSc
FEST12/13

Joonas Karu

Laadija
TTÜ Elektroonika ja kommunikatsioon MSc
FEST12/13




Aleksandr Stennikov

Sensoorika
TTÜ Elektroonika ja bioonika BSc

Siim Heering

Turvaahelad, rooli saatja ja vastuvõtja
TTÜ Mehhatroonika MSc




Mootor



Siim Jürgenstein

Mootor, kontroller
TTK Elektritehnika BSc
FEST13





Akud



Kaarel Mäearu

BMS slave
TTÜ Elektroonika ja bioonika BSc
FEST12/13

Markus Põder

Mehaanika, korpus
TTK Masinaehitus BSc




Kristjan Jansons

BMS master ja BMS slave
TTÜ Mehhatroonika BSc


Tim

Elementide ühendamine
Vahetusüliõpilane Saksamaalt





Jõuülekanne



Siim Hiieväli

TTK Autotehnika BSc
FEST13







Vedrustus



Allar Sats

IPG, kinemaatika
TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika MSc 
FEST12/13

Arno Jürisson

Tootmine, testimine, rattavõllid
TTK Autotehnika BSc
FEST13




Aavo Talvar

Nookurid
TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc

Raiko Annask

Nookurid, stabilisaatorvarras
TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc
FEST13





Veermik


 

Kristen Miller

Roolisüsteem
TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika MSc

 

Arno Jürisson

Pidurid, pedalbox
TTK Autotehnika BSc
FEST13




Siim Nõmme

Veljed
TTÜ Tootmistehnika MSc
FEST10/11/12/13





Rehvid



Sander Tomson

TTÜ Tehniline füüsika BSc





Raam ja metallitööd


 

Siim Jürgenstein

Raamipealik, ehitus
TTK Elektritehnika BSc
FEST13

Sander Parts

CAD, FEM
TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc




Koit Kaupmees

Rakis
TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc





Administratiiv


 

Welix Klaas

Mentor
TTÜ Tööstustehnika ja juhtimine MSc
FEST11/12/13

Laure Oras

Cost report, meedia, koduleht
TTK Rakendusarhitektuur BSc FEST12/13




Geili Pais

Sponsorid, meedia, koduleht
TTK Tehnomaterjalid ja turundus BSc
 

Teet Praks

Sponsorid, juhatus
TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc
FEST12/13




Sander Parts

Sponsorid
TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc

Siim Nõmme

Sponsorid, juhatus
TTÜ Tootmistehnika MSc
FEST10/11/12/13




Rainer Lepik

Sponsorid, juhatus
TTÜ Mehhatroonika BSc
FEST12/13

Siim Hiieväli

Sponsorid, juhatus
TTK Autotehnika BSc
FEST13