Meeskond õppeaastal 2015/16

 

Risto Kõiv

Teaduskonnapoolne juhendaja
TTÜ Autotehnika õppetool

 

 

Rainer Lepik

Meeskonna juhendaja
TTÜ Disain ja tootearendus MSc
FEST12/13/14

Raiko Annask

Meeskonna kapten
TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika MSc
FEST13/14/15
 



 

Komposiit ja monokokk

 

Joonas Eamets

CAD, FEM
TTÜ Tootearendus MSc
FEST13/14

Hendrik Kergand

Inserdid, rool, tootmine
TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc
FEST15
 

 

Sander Viitak

Aero, CFD
TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika MSc
FEST15

Erko Hermann

Akude koost, tootmine
TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc
FEST15
 

 

Siim Starke

Tiivakinnitused
TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc 
FEST15





 

 

Impact

 

Raiko Annask

Impact
TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika MSc 
FEST13/14/15

 



 

Vedrustus

 

Jonar Ilves

Kinemaatika, amordid
TTK Masinaehitus BSc
FEST15

Andre Hade

Vedrustuse kinnitused
TTK Masinaehitus BSc

 

 

Sven Ruugla

Vedrustuse nookurid
TTK Masinaehitus BSc

Mait Aruste

Õõtshoovad
TTÜ Mehhatroonika BSc
FEST15

 

 

Janno Ligur

Veljed
TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc


Indrek Petjärv

Stabilisaatorvardad
TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc 
FEST15

 

 

Jaagup Laaser

IPG, rehvid
TTK Masinaehitus BSc



 



 

Jõuülekanne

 

Sander Parts

Planetaarülekanne, käänmikud
TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika MSc
FEST14

Konrad Ilustrumm

Jahutus
TTK Masinaehitus
BSc 

 

 

Veermik

 

Siim Jürgenstein

Pidurisüsteem, pedalbox
TTK Elektritehnika BSc


 
 

Mootorid

 

Tõnis Tokman

Mootor ja kontroller
TTÜ Elektrotehnika BSc

Sander Tomson

Mootorite juhtimine
TTÜ Tehniline füüsika BSc
FEST14

 

 

Riho Koop

Juhtimissüsteem
TTÜ Mehhatroonika MSc



 



 

Akud

 

Alari Rotka

BMS master ja BMS slave
TTÜ Arvutisüsteemid BSc
FEST15

Kristian Kajak

BMS master ja BMS slave
TTÜ Mehhatroonika BSc
FEST15
 

Alan Laul

Akumoodulite koostamine
TTÜ Mehhatroonika BSc
FEST15
 
 



 

Tootmine

 

Andre Hade

TTK Masinaehitus BSc


 



 

Elektroonika

 

Aleksandr Stennikov

Mentor, toiteplokk
TTÜ Elektroonika ja bioonika MSc
FEST14/15

Martin Ploom

Ohutussüsteemid
TTÜ Mehhatroonika BSc
FEST15

 

 

Lennart Post

Laadija
TTÜ Integreeritud tehnoloogiad BSc

Karl Kalmet

Juhtmestus
TTK Elektrotehnika BSc
FEST15

 

 

Kristjan Nikolai

Juhtmestus
TTK Elektrotehnika BSc
FEST15

Ragnar Sinikas

Telemeetria
TTÜ Arvutisüsteemid BSc

 

 

Mario Stepanov

ECU
TTÜ Informaatika BSc
FEST14/15

Stiven Vesi

Motec, rehvitemperatuuriandurid
TTÜ Arvutisüsteemid BSc
FEST14/15

 

 

Jürgen Soom

PDM
TTÜ Arvutisüsteemid BSc
FEST15

Kaarel Värk

GSS
TTÜ Mehhatroonika BSc

 

 

Kaarel Repän

Pidurituli, elektroonika korpused
TTÜ Tootearendus BSc

Martin Meesit

Programmeerimisteegid
TTÜ Informaatika BSc
FEST15

 



 

Administratiiv

 

Geili Pais

Mentor
TTK Tehnomaterjalid ja turundus BSc
FEST14/15

Britta-Patricia Niinep

Kuluaruanne, sponsorid
TTK Tehnomaterjalid ja turundus BSc
 

 

Indrek Petjärv

Sponsorid, äriplaan, kuluaruanne
TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc
FEST15


Raiko Annask

Sponsorid, meedia
TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika MSc
FEST13/14/15
 

 

Rainer Lepik

Äriplaani esitlus, meedia
TTÜ Disain ja tootearendus
MSc
FEST12/13/14