JUHTKOND

RICO JAANIPERE

RICO JAANIPERE

Meeskonna kapten

TTÜ Mehhatroonika BSc FEST17/18

RAIT LÄÄNEMETS

RAIT LÄÄNEMETS

Meeskonna peainsener

TTÜ Mehhatroonika BSc FEST17/18

JAAGUP LAASER

JAAGUP LAASER

Vedrustuse meeskonna kapten

TTK Masinaehitus BSc FEST16/17/18

MARTIN SAAR

MARTIN SAAR

Elektroonika meeskonna kapten

TTÜ Mehhatroonika BSc FEST17/18

JULIA KURG

JULIA KURG

Administratiivi kapten

TTÜ Ärindus BA FEST18

KALEV KARP

KALEV KARP

Komposiidi meeskonna kapten

TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika MSc FEST17/18

MARTIN PLOOM

MARTIN PLOOM

Driverless meeskonna kapten

TTÜ Elektroonika ja kommunikatsioon MSc FEST15/16/17/18

MEESKOND

KALEV KARP

Monokokk FEM & inserdid


TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika MSc

FEST17/18

VILLU SARV

Süsinikveljed


TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc

FEST17/18

KAAREL HAAVAJÕE

Monokokk CAD & FEM


TTÜ Mehhatroonika BSc

FEST18

MARKUS ILVES

Impact


TTÜ Mehhatroonika BSc

FEST18

MIIKAEL EINSTEIN

Inserdid & FEM


TTÜ Rakendusfüüsika BSc

FEST18

OSKAR ORGLAAN

CAD


TTÜ Mehhatroonika BSc

FEST18

KONRAD ILUSTRUM

Jahutussüsteem


TTK Masinaehitus BSc

FEST16/17/18

RANDO PUKSOV

Roolisüsteem


TTK Autotehnika BSc

FEST17/18

TIMO MARTTI JÄRV

Vedrustuse kinnitused & tootmine


TTK Masinaehitus BSc

FEST18

TANEL TAMMEVESKI

Nookurid & tootmine


TTK Masinaehitus BSc

FEST18

TEET LAANEKIVI

Käänmikud


TTK Autotehnika BSc

FEST17/18

GEORG KÕIVUMÄGI

Kinemaatika


TTÜ Tootearendus ja robootika BSc

FEST18

KRISTO KONTRO

Õõtshoovad


TTK Autotehnika BSc

FEST18

KRISTIAN PINTS

Esimene amordikõrv


TTK Autotehnika BSc

FEST18

SVEN ERIK KALBERG

Kinemaatika


TTÜ Tootearendus ja tootmistehnika BSc

FEST17/18

MARIO STEPANOV

Beacon, rehvirõhk


TTÜ Elektroonika ja kommunikatsioon MSc

FEST14/15/16/17/18

KRISTJAN KÕUTS

Akuhaldusüsteem (AMS)


TTÜ Tootearendus ja robootika BSc

FEST18

RAIN SARAPUU

ECU


TTÜ Mehhatroonika BSc

FEST18

MARTIN LUTS

Telemeetria & DC/DC


TTÜ  Mehhatroonika BSc

FEST18

TOOMAS PIIRSOO

Mootorid


TTÜ Elektriajamid ja jõuelektroonika MSc

FEST13/14/15/17/18

HENRI JOHANN NORDEN

GSS


TTÜ Elektroenergeetika ja mehhatroonika BSc

FEST18

KARL JOHANN RASS

Juhtimissüsteem


TTÜ Tootearendus ja robootika BSc

FEST17/18

TOM-TRISTAN OTS

Sensoorika / Dash


TTÜ Mehhatroonika BSc

FEST18

ALARI ROTKA

DC/DC


TTÜ Elektroonika ja kommunikatsioon MSc

FEST15/16/17/18

MARKUS KOERT

Aku moodulite disain / TSAL PCB


TTÜ Elektroenergeetika ja mehhatroonika BSc

FEST18

STEN ERIK AUNPU

Mootorid ja inverterid


TTÜ Elektroenergeetika ja mehhatroonika BSc

FEST18

SANDRA SÄRG

Sponsorid & meedia


TTK Tööstustehnoloogia ja turundus BSc

FEST18

KONTAKTEERU MEIEGA.

info@formulastudent.ee
+372 5662 6593
Pärnu mnt 62, 10135 Tallinn