EAL tunnustas meid olulise panuse eest Eesti autospordi arengusse


Teisipäeva, 27. novembri õhtul toimus Tallinna Lennusadamas midagi väga erilist. Sellest andsid saabujatele märku viis peasissepääasu kõrval platseerunud rallivärvides mootorsõidukit ning sees ootas ees mitte midagi vähemat kui Porsched ja Lamborghini.

Üritus ise oli igati autode vääriline - Eesti Autospordiliidu hooaja lõpetamise pidulik auhinnagala. Aukohtadel lava kõrval olid demonstreeritud ühelt poolt Nanci Ristla tulipunane vormelauto ja teiselt poolt suisa kolm uusimat noorte Eesti inseneride loodud vormelit ehk teisisõnu FS Team Tallinna võidukas kätetöö.

Kui põhiliselt pälvisid tähelepanu pigem andekad võidusõitjad, kes puistati erinevate auhindadega üle, siis oli meeldiv tõdeda, et ei jäetud märkamata ka tehnilist poolt ehk neid, kes võidusõiduautosid konstrueerivad ning sõitjatele võistlemiseks ja võitmiseks vahendeid loovad. Ainsana tehnilise poole esindajatest kutsuti lavale tänukirja vastu võtma FS Team Tallinn panuse eest Eesti autospordi arengusse. Oleme meile avaldatud tunnustuse eest väga tänulikud ning soovime tänada enda toetajaid, sponsoreid ja ülikoole - Tallinna Tehnikaülikooli ja Tallinna Tehnikakõrgkooli.


Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: