Registreerumine on lõppenud!

pile of applications

Liitumisankeetide täitmiseks reserveeritud aeg on nüüd ümber saanud. Kokku tuli üle 50 liitumisavalduse. Järgmisena jätkame intervjuudega. Anname teada, millal saab tulla meiega tutvust tegema. Me saadame Google spreadsheet'i lingi, kus saab meie pakutavatest aegadest endale sobiva valida.

Aga ära pabista intervjuu pärast! See ei ole midagi erilist. Ilmselt panid tähele, et liitumisankeet ei võimalda väga pikka ja tõsist juttu kirjutada ning meil pole ka aega, et meeletult pikki esseesid läbi lugeda. Sellepärast on liitumisankeedi põhiülesandeks anda meil aimu, mida meil on oodata intervjuudest. Ja intervjuud võiksidki võtta kui võimalust anda meile teada, mis sulle meeldib, mis su hobid on jne. Kui sul on midagi lahedat meile näidata, siis ära kahtle ja võta see (need) kaasa.

Intervjuul küsime sinult kindlasti, mida sa meeskonnas teha tahaksid. Kui sul pole veel väga selget arusaamist, kuidas meeskond töötab ja mida siin täpselt teha saab, siis see pole probleem. Küll sa õpid. Lisaks oleks väga hea, kui sa enne intervjuule tulekut mõtleksid, milline näeb välja sinu tüüpiline päev: millega sa igapäevaselt tegeled, kui palju sul on vaba aega ja kui palju sul hinnanguliselt on aega panustada meeskonnatöösse.

Seega võta asja rahulikult ja tule vaata meid üle. Me ei hammusta, aga ilmselt torgime sind natuke ;)

Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: