Vormelid sõidavad Rapla rahvasprindil nullautodena


Laupäeval, 25. septembril võib Formula Student autosid 
näha kihutamas Rapla linnatänavatel -  FEST08 ja FEST10 stardivad nullautodena Hepa karikasarja kuuluval Rapla rahvasprindil.


Rapla linnas toimuva rahvasprindiga tõmmatakse joon alla Hepa rahvasprindi karikavõistlustele. RMW, Karmani ja Hepa toetatud võistlussarja viimasel etapil tulevad lisaks sõiduautodel osalevaile võistlejaile starti ka Tallinna Tehnikaülikooli ja Tallinna Tehnikakõrgkooli ühise tudengimeeskonna poolt konstrueeritud vormelautod.

Võistlus avatakse kl 14.40 ja esimesed võistlejad lastakse rajale kl 15.00. Nullautode ülesanded täitvad vormelid sõidavad 2-kilomeetrise linnaraja läbi kolmel korral.

Ralliportaali rally.ee toimetus palus meie meeskonna eestvedajal Ruben Lendil kommenteerida, kui kiired oleksid vormelid võrreldes Helmet Palmi Mitsubishi Lancer Evolution 8-ga. "Kui küsimus käiks Rapla kardiraja kohta siis julgeksin kindlasti vastata, et vormelid on kiiremad. Kahjuks ei õnnestunud meil seda eelmine nädalalõpp halva ilma tõttu proovida," vastas Ruben. "Kuna linnatänavate teepinna kvaliteet ja puhtus ei ole väga kiita, siis on raske öelda, kui julgelt me saame sõita ja kui kiired võrreldes Palmiga oleksime. Meie kiirus tuleneb eelkõige väikesest auto massist, heast massi võimsuse suhtest ja konkreetsest juhitavusest."

Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: