Teaduse populariseerimise auhind

FS Team Tallinn valiti Eesti Teaduste Akadeemia ja Sihtasutuse Archimedes poolt välja antava Eesti Teaduse populariseerimiseauhinna ergutuspreemia vääriliseks.

11. novembril Eesti Teadusmeediakonverentsi raames toimunud auhinnatseremoonial langes riiklik tunnustus meie võistkonnale kategoorias „Tegevused/tegevuste sarjad teaduse ja tehnoloogia populariseerimisel.“ Oleme äärmiselt liigutatud, on tohutult meeldiv, et meie tegevust on märgatud ka ministeeriumi tasandilt. Selline tunnustus annab meile jõudu ja tahtmist liikuda julgelt edasi ka Eesti esimese elektriauto poole.

Konkursi preemiasaajad selgusid 11. novembril toimunud teadusmeedia konverentsil "Mida?!" Salme Kultuurikeskuses Tallinnas.

Auhinna eesmärgiks on väärtustada teaduse populariseerimist, ergutada teadustegevust avalikkusele tutvustavaid tegevusi ning avaldada tunnusust sellesuunalise silmapaistva töö eest üksikisikutele ja kollektiividele, kes on:
- olnud edukad teaduse, teadussaavutuste ja teadlaste töö populariseerimisel ning laiemale avalikkusele mõistetavamaks tegemisel ja/või
- edukalt äratanud noortes huvi teaduse ja teadlase elukutse vastu.


Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: