Uudiskiri: Aprill 2011


Tudengivormeli meeskond FS Team Tallinn on võtnud ette täiesti uue vormelauto FEST11 loomise, ning et kõiki huvilisi selle siiani väga edukaks kujunenud projektiga kursis hoida, otsustasime  oma tegevusest pajatavat kuukirja välja andma hakata. Igakuiselt toome teieni
 tähtsamad sündmused, mis meid käesoleval hooajal saadavad – alates uue vormeli projekteerimisest ja ehitamisest kuni suvel toimuvate testimiste ja võistlusteni.

Et aga kõik algusest peale ära rääkida, tuleb esmalt ajas pool aastat tagasi minna. Uus hooaeg läks lahti kohe pärast kodumaa pinnal korraldatud ning särava kaksikvõiduga lõppenud võistlust Baltic Open. Esimeseks ülesandeks oli uute liikmete leidmiseks konkursi korraldamine, mille tulemusel ka siinkirjutaja tudengivormeli tegusa grupiga liitus, ning meeskonna komplekteerimine. Konkurss oli seekord tihe, kuna aktiivseid tudengeid, kes oma inseneriharidust väärt praktilise kogemusega rikastada soovisid, oli oluliselt rohkem kui meeskond vastu suutis võtta. Sellest ajast alates on 28st vabatahtlikust koosnev meeskond töötanud igapäevaselt uue vormeli loomise kallal. Sarnaselt reaalsele tootmisettevõttele on ülesanded liikmete vahel ära jaotatud ning tegevus koordineeritud – koostöö analüüsi, projekteerimise, disaini, hanke ning tootmise valdkondade vahel peab ideaalselt sujuma. Seetõttu on tarvis ka iganädalasi koosolekuid, arutamaks projekti hetkeseisu ning seadmaks järgmisi plaane.

Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: