Võistlus Baltic Open 2010 toimub Raplas

Baltic Open 2010Augusti viimasel nädalavahetusel korraldab tudengite vormelimeeskond FS Team Tallinn Rapla kardirajal võistluse Baltic Open 2010. Tänavu juba kaheksandat korda peetav võistlus toimub igal aastal erinevas kohas, korraldajateks on Läänemere regiooni kuuluvate riikide vormelimeeskonnad.

Võimaluse ürituse korraldamiseks teenis FS Team Tallinn eeskujuliku esinemisega 2009. aasta Baltic Openil, kus auto FEST09 saavutas kaks alavõitu ning kokkuvõttes esikoha. FEST08 lõpetas üldarvestuses kolmandana. Võistluse traditsiooni algatajaks ning Baltic Open 2009 korraldajaks oli Helsingi Metropolia (Stadia) ülikooli meeskond, kes on lubanud ka sel aastal vähemalt kahe autoga osa võtta. Praeguseks on võistlusele registreerunud juba 8 vormelimeeskonda Soomest, Rootsist, Taanist, Saksamaalt ja Venemaalt, esialgsel hinnangul võib rajal näha 15 tudengivormelit. FS Team Tallinn saadab võistlustulle 2 vormelit.

Baltic Open ei kuulu Formula Student / SAE sarja ametlikku kalendrisse, erinevalt kõigist teistest võistlustest keskendutakse vaid sõidualadele. Neljapäeval 26. augustil on kavas tehniline kontroll ning osavõtvate vormelite demonstratsioon Tallinnas. Reedel 27. augustil võisteldakse Rapla kardirajal kiirenduses ning superslaalomis, laupäeval on kavas sprindivõistlus ning ürituse kulminatsioon - kestvussõit.

Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: