JUHTKOND

RICO JAANIPERE

RICO JAANIPERE

Meeskonna kapten

TalTech Mehhatroonika BSc FEST17/18

RAIT LÄÄNEMETS

RAIT LÄÄNEMETS

Meeskonna peainsener

TalTech Mehhatroonika BSc FEST17/18

KALEV KARP

KALEV KARP

Komposiidi meeskonna kapten

TalTech Tootearendus ja tootmistehnika MSc FEST17/18

JAAGUP LAASER

JAAGUP LAASER

Vedrustuse meeskonna kapten

TTK Masinaehitus BSc FEST16/17/18

MARTIN SAAR

MARTIN SAAR

Elektroonika meeskonna kapten

TalTech Mehhatroonika BSc FEST17/18

JULIA KURG

JULIA KURG

Administratiivi kapten

TalTech Ärindus BA FEST18

MEESKOND

KALEV KARP

Monokokk FEM & inserdid


TalTech Tootearendus ja tootmistehnika MSc

FEST17/18

VILLU SARV

Süsinikveljed


TalTech Tootearendus ja tootmistehnika MSc

FEST17/18

KAAREL HAAVAJÕE

Monokokk CAD & FEM


TalTech Mehhatroonika BSc

FEST18

MARKUS ILVES

Impact


TalTech Mehhatroonika BSc

FEST18

KLEMET GUSTAV TAMM

Aerodünaamika/CFD


TalTech Tootearendus ja Tootmistehnika Bsc

FEST17/18/19

OSKAR ORGLAAN

CAD


TalTech Mehhatroonika BSc

FEST18

MIIKAEL EINSTEIN

Inserdid & FEM


TalTech Rakendusfüüsika BSc

FEST18

HENRI LASS

Aerodünaamika/CFD


TalTech Tootearendus ja Robootika Bsc

HENDRIK NORMAN KALBIN

Vahesein/Peatugi


TalTech Tootearendus ja Robootika Bsc

JAN-ERIK MEIKUP

Rool


TalTech Tootearendus ja Robootika Bsc

ROBERT REINSALU

Aerodünaamika/CFD


TalTech Tootearendus ja Robootika Bsc

MAGNUS LOOS

Aerodünaamika/CFD


TalTech Tootearendus ja Robootika Bsc

HANNES TAMMPERE

Esitiib ja sisestruktuurid


TalTech Tootearendus ja Robootika Bsc

MART ERIK KERMES

Tagatiiva kinnitus ja DRS


TalTech Elektroenergeetika ja mehhatroonika BSc

MARTIN SIITAM

Akukast


TalTech Tootearendus ja Robootika Bsc

HANNES MOOR

Insertide/monokokk FEM


Taltech Rakendusfüüsika BSc

JAAGUP LAASER

Vedrustuse kinemaatika


TTK Masinaehitus BSc

FEST16/17/18

KONRAD ILUSTRUMM

Jahutussüsteem & jõuülekanne


TTK Masinaehitus BSc

FEST16/17/18

TIMO-MARTTI JÄRV

Stabilisaatorid


TTK Masinaehitus BSc

FEST18

RANDO PUKSOV

Roolisüsteem


TTK Autotehnika BSc

FEST17/18

TANEL TAMMEVESKI

Kinnituskõrvad


TTK Masinaehitus BSc

FEST18

GEORG KÕIVUMÄGI

Süsinik õõtshoovad


TalTech Tootearendus ja robootika BSc

FEST18

KRISTO KONTRO

Jahutussüsteemide õpipoiss


TTK Autotehnika BSc

FEST18

KRISTIAN PINTS

Pidurid & pedalbox


TTK Autotehnika BSc

FEST18

SVEN ERIK KALBERG

Vedrustuse kinemaatika


TalTech Tootearendus ja tootmistehnika BSc

FEST17/18

TEET LAANEKIVI

Käänmikud


TalTech Tootearendus ja tootmistehnika MSc

FEST17/18

SANDRA SÄRG

ERP-süsteem


TTK Tööstustehnoloogia ja turundus BSc

FEST18

ANNE-MAI ALASI

Piduriketas


TTK Autotehnika BSc

GERT ELMIK

Vedrutsuse simulatsioon


TTK Autotehnika BSc

KARL KAARLÕP

Veljetsenter


TalTech Elektroenergeetika ja mehhatroonika BSc

TAROL RAIMOND MEERBACH

Käänmik


TalTech Mehhatroonika BSc

MARTEN TEPPAN

Pidurid


TTK Masinaehitus BSc

VALDEMAR VERNER OKSPUU

Vormeli abiseadmed ja pukid


TalTech Tootearendus ja Robootika BSc

MARIO STEPANOV

Beacon, rehvirõhk


TalTech Elektroonika ja kommunikatsioon MSc

FEST14/15/16/17/18

KRISTJAN KÕUTS

Akuhaldusüsteem (AMS)


TalTech Tootearendus ja robootika BSc

FEST18

RAIN SARAPUU

ECU


TalTech Mehhatroonika BSc

FEST18

MARTIN LUTS

Telemeetria & DC/DC


TalTech Mehhatroonika BSc

FEST18

TOOMAS PIIRSOO

Mootorid


TalTech Energiamuundus- ja juhtimissüsteemid MSc

FEST13/14/15/17/18

HENRI JOHANN NORDEN

GSS


TalTech Elektroenergeetika ja mehhatroonika BSc

FEST18

KARL JOHANN RASS

Juhtimissüsteem


TalTech Tootearendus ja robootika BSc

FEST17/18

TOM-TRISTAN OTS

Sensoorika/Dash


TalTech Mehhatroonika BSc

FEST18

STEN ERIK AUNPU

Mootorid ja inverterid


TalTech Elektroenergeetika ja mehhatroonika BSc

FEST18

MARKUS KOERT

Aku moodulite disain/TSAL PCB


TalTech Elektroenergeetika ja mehhatroonika BSc

FEST18

IKO-EERIK UUSTALU

Rehvitemp


TalTech Tootearendus ja Robootika Bsc

JOOSEP NIINEMÄGI

Klemmi disaini ja moodul


TalTech Elektroenergeetika ja mehhatroonika BSc

KARL KIVI

Programeerija


TalTech Arvutisüsteemid BSc

ROBERT MALMET

Kontroller


TalTech Elektroenergeetika ja mehhatroonika BSc

HANS ANNISTE

Precharge


TalTech Elektroenergeetika ja mehhatroonika BSc

NIKOLAI SOKOLOV

Juhtmestus


TTK Elektritehnika BSc

EMIL MARVIN MIKK

Juhtmestus


TalTech Elektroenergeetika ja mehhatroonika BSc

ANDREE ORASSON

Safety


TalTech Elektroenergeetika ja mehhatroonika BSc

JÜRGEN TÜMANOK

AIL


TalTech Elektroenergeetika ja mehhatroonika BSc

MARTIN REINOK

BSPD


TalTech Elektroenergeetika ja mehhatroonika BSc

SANDER SAAR

RMS


TalTech Elektroenergeetika ja mehhatroonika BSc

SANDRA SÄRG

Sponsorid & meedia


TTK Tööstustehnoloogia ja turundus BSc

FEST18

SIRJE MARIA LEHESTIK

Turundus & graafiline disain


TalTech Informaatika BSc

JASMIN MICHELLE MURSULA

Meedia & Turundus


TalTech Rahvusvaheline ärikorraldus BA

SIIM NURK

Sponsorid & meedia


TalTech Rahvusvahelised Suhted MA

MATTIAS KITSING

Pilt & Video


TalTech Elektroenergeetika ja mehhatroonika BSc

KONTAKTEERU MEIEGA.

info@formulastudent.ee
+372 5662 6593
Pärnu mnt 62, 10135 Tallinn